Szkolenie dla ZSRCKU w Wojsławicach

Top Gen nie ustaje w szkoleniach

W dniach 10-17.06.2019 zorganizowaliśmy szkolenie dla podmiotów wykonujących zabiegi sztucznego unasienniania bydła i świń, skierowane do uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Rolniczych CKU w Wojsławicach (woj. łódzkie).

W szkoleniu uczestniczyło czworo uczniów/absolwentów szkoły oraz dwoje nauczycieli, którym gratulujemy przede wszystkim entuzjazmu i odwagi w podejmowaniu nowych wyzwań.

Część teoretyczna szkolenia obywała się w świetlicy biurowca Top Farms, natomiast część praktyczna na fermie bydła Top Farms pod Głubczycami oraz na fermie świń w pobliżu Kędzierzyna-Koźla. Zajęcia prowadzone były przez lek. med. wet. Jacka Nędzę, lek. med. Wet. Karola Treffon, mgr inż. Zbigniewa Pietryszyn oraz mgr inż. Justynę Krzyżewską.

Po wspólnie spędzonym tygodniu żal było się rozstawać, ale nasi drodzy kursanci obiecali pozostać z nami w kontakcie. Liczymy zatem na dalszą, równie udaną współpracę z pracownikami i uczniami ZSRCKU w Wojsławicach.

Szkolenie realizowane było w ramach projektów „W pole z GPS-em” nr projektu RPLD.11.03.01-10-0027/17-00 oraz „A nuż widelec…” nr projektu RPLD.11.03.01-10-0021/17-00, współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Justyna Krzyżewska

Top Gen

Uczestnicy i prowadzący: Roman Filipiak, Karol Treffon, Justyna Krzyżewska, Zbigniew Pietryszyn, Kacper Kornacki, Katarzyna Twardowska, Kamil Wójcik, Aleksandra Wielogórska, Robert Herman.

11

12

13

14