Nasienie seksowane z ST: 4M High PurityT

Nasienie seksowane High Purity – STgenetics®

Navasota, Texas;

STgenetics® nadal podąża w kierunku najnowszych technologii i rozwiązań, które można wykorzystać w nowoczesnej hodowli bydła. Coraz większy nacisk ze strony farmerów (USA) na produkcję zdrowych, wydajnych i wysoce produktywnych jałówek mlecznych – z całkowitym wyeliminowaniem byczków HF z systemu – skłonił firmę ST do podjęcia działań w tym kierunku.

STgenetics® wypuszcza na rynek nasienie seksowane 4M High Purity™ (pot. tłumacz: większy udział plemników żeńskich w słomce), które niesie za sobą prawdopodobieństwo otrzymania jałówki na poziomie 96% do 97% !! Jest to monumentalna poprawa „czystości porcji” nasienia seksowanego, szczególne w stosunku do produktu tworzonego w innej technologii, konkurencyjnej, która gwarantuje 85% urodzonych jałóweczek, czy też w stosunku do naszej własnej 4M, dającej gwarancję 90% urodzonych jałówek.

Po globalnym sukcesie nasienia seksowanego SexedULTRA 4M® podjęto decyzję o dalszej ewolucji produktu, dając hodowcom elitarne narzędzie, jeszcze bardzie dokładne i precyzyjne, tak potrzebne w kreowaniu strategii hodowlanej.

W naszej ofercie buhaj WERNER produkowany jest jako produkt 4M High Purity™.

 

Nasienie seksowane z ST: 4M High PurityT